Радио Кочани
Кочани

ТОП БАЗАР вработува дистрибутери…

694

За свои потреби, ТОП БАЗАР вработува дистрибутери. Заинтересираните треба да поседуваат возачка дозвола од „Б“ или „Ц“ категорија.

Сите потребни информации можат да се добијат на телефон: 075 213 061 или во седиштето на фирмата што се наоѓа во Зоната на лесна индустрија во Кочани.

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе