Радио Кочани
Кочани

Се продава GOLF 5 во беспрекорна состојба

2,012

GOLF 5

1, 9 tdi,

90 ks

Година 2004

Регистрирана до декември 2024

Нов акумулатор, клима

ESP, ABS

Подесување на волан, грејачи на седишта

Централно заклучување, нови гуми

EL прозори

Цена: 4 300 евра

Корекција на цена по видување

Тел: 078 272 272

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе