Радио Кочани
Кочани

Центар за убавина BEAUTY HOUSE – Професионалност, квалитет… луксузот ќе ве шармира

925
BEAUTY HOUSE – Центар за убавина

Локација – Во срцето на градот… во Тровски
PHIBROWS – ТРАЈНА ШМИНКА НА ВЕГИ
LABELLO LIPS – ТРАЈНА ШМИНКА НА УСТА
ПРОФЕСИОНАЛНА ШМИНКА
ТОПЛА, ЛАДНА И ШЕЌЕРНА ДЕПИЛАЦИЈА
МАНИКИР
НАДГРАДБА НА СВИЛЕНИ ТРЕПКИ
BEAUTY HOUSE
МОДЕРНО И ЛУКСУЗНО ОПРЕМЕН ЦЕНТАР ЗА УБАВИНА
ТРЕТМАНИТЕ СЕ СО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ СЕРТИфИЦИРАНИ И ЛИЦЕНЦИРАНИ ОД СВЕТСКИ ПРИЗНАТИ АКАДЕМИИ ЗА УБАВИНА
Пријатна атмосфера, луксузот ќе ве шармира
Во секој детал од салонот се вложени мног труд и љубов
На инстаграм и фејсбук:
@beautyhouse.centarzaubavinba
Центар за убавина – BEAUTY HOUSE
На улица: „Димитар Влахов“ број 37, ГТЦ Кочани
Телефон: 075  344 913
Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе