Радио Кочани
Кочани

Дојдете на голем, незаборавен забавен шопинг во „РИВЕРСОФТ“- Кочани

527

Дојдете на голем, незаборавен забавен шопинг во „РИВЕРСОФТ“- Кочани, по повод велигденските празници.

Од 15 април до 4 мај, пониски цени од сите, на најмоќните брендови кај нас.

Одберете парче бела техника, телевизор, лаптоп, десктоп компјутер, компјутерска галантерија, инвертер клима, мобилен телефон, таблет, паметен часовник, мали кујнски апарати, велосипеди или мотори и добијте дополнителен екстра попуст на каса.

РИВЕРСОФТ“- Кочани нуди најпрофесионални решенија за вашите потреби.

Купувајте со леснотија, „РИВЕРСОФТ“, е чекор напред со технологијата.

 

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе