Радио Кочани
Кочани

На 12 април – Во „Искра“ промоција на поетска збирка од Ирена Дончева

295

В петок, 12 април, во 17 и 30 часот, закажана е промоција на поетската збирка „Милк пред стиховите“ од авторот Ирена Дончева, информираат од ЈОУ Библиотека „Искра“.

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе