Радио Кочани
Кочани

Хотел „Шагал“ ве повикува… Дојдете на релаксација и уживање – трета атомска бања во Европа?

6,681

Хотел „Шагал“ Виница комплетно ги намали цените за своите посетители, со спиење, појадок и користење на базентите.

Оваа пролет е во градежна и документациона процедура за хотел со 5  ѕвезди.

Водата која се полни од подножјето на Осоговските планини е збогатена со слаб капацитет на радиоактивно зрачење, што покрај Чешка и Словенија претендира за трета атомска бања во Европа.

Корисна е и за пиење во мали количини.

Повикајте: 078/388-706  и дојдете да се договориме за престој и уживање

 

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе