Радио Кочани
Кочани

Се бараат градежни работници – одлични услови за работа

464

Градежната компанија БЕПИНГ КОНСТРАКШН ДООЕЛ од Кочани има потреба од градежни работници. Одлични услови за работа.

За повеќе информации на тел: 078 427 058

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе