Радио Кочани
Кочани

Кривична пријава против маж од Кочани, му се заканувал на адвокат

602

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Кочани поднесе кривична пријава против И.М.(49) од Кочани поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „загрозување на сигурноста“. На 07.03.2024 во трговски центар во Кочани, пријавениот се заканувал на адвокат од Кочани.

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе