Радио Кочани
Кочани

Специјална Понуда за Денот на Жената во Ресторан Александар Парк !

1,497

🌹 Денот на жената – момент за прослава, за почит и за разгалување на секоја жена.
Затоа, во Ресторан Александар Парк, го одбравме најпосебниот начин да го прославиме овој ден со специјална понуда, креирана со многу љубов и внимание.

Придружете ни се и дозволете ни да Ви подариме незаборавно искуство за Денот на Жената. Резервирајте го веднаш Вашето место, бидејќи местата се ограничени.

За резервации и повеќе информации, контактирајте не на 072/279-942

Ваш, Александар Парк!

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе