Радио Кочани
Кочани

Свечена прослава на 8 Март во Хотел ЦЕНТРОБИЗНИС Виница

615

По повод 8 Март, Меѓународниот ден на жената, Хотел ЦЕНТРОБИЗНИС Виница организира свечена прослава во деновите: 7, 8 и 9 – ти март (четврток, петок и сабота) со термини по ваш избор.

Прославете го овој незаборавен ден во пријатен амбиент и интимна атмосфера со најдобрата хотелска услуга.

Незаборавна забава со жива музика

Резервирајте на 033 362 507 и 075 410 520

Хотел ЦЕНТРОБИЗНИС Виница – докажан организатор на највеселите прослави кај нас !

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе