Радио Кочани
Кочани

Се издава или продава нов деловен простор во центарот на Кочани…

2,151

Со површина од 65 м2, се издава или продава нов деловен простор во центарот на Кочани.

Покрај паркинг простор од 13м2, располага и со тераса и тоалет.

Сместен е во новата зграда на улицата „Димитар Влахов“ во стришани, заштитен со блиндирана влезна врата и домофон.

Цена по договор, а подетални информации можете да побарате на телефоните:  070/213-929 и 078/309-979

 

 

 

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе