Радио Кочани
Кочани

Конфекција АМОР Кочани вработува…

1,654

Конфекција АМОР Кочани има потреба од вработување работници со работно искуство на обична машина, опшиварка, во кројница, пегла во меѓуфазно и завршно.

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе