Радио Кочани
Кочани

БОСИЛЕК вработува фармацевт или фармацевтски техничар

278

Аптека со петнаесет години успешно работење, бара дипломиран фамацевт или фармацевтски техничар без ангажман во недела и празници.

Втора смена до 19 часот.

За подетални информации обратете се до аптека БОСИЛЕК на улица „Димитар Влахов“ број 78 (кај стариот влез на Општа болница – Кочани)

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе