Радио Кочани
Кочани

Голема акција на месарница „Малеш” за сабота 10ти февруари

4,057

Само во сабота, на 10ти февруари, намалени цени во месарница “Малеш”

Бут без коска – 375 денари, Бут со коска – 290 денари, Плешка без коска – 370 денари, Плешка со коска – 280 денари Кременадла – 300 денари и Полутка – 285 денари…

 

Информации на телефон:   077/577-316   Месарница “Малеш” – Кочани

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе