Радио Кочани
Кочани

Се издава- продава деловен простор во Кочани

1,808

НОВ деловен простор во центарот на Кочани на ул.Димитар Влахов – Стришани, со површина од 65м2 и паркинг место од 13м2

Цена по договор

070213929

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе