Радио Кочани
Кочани

Светлечки елементи, електрика и лустери во ЕЛЕКТРОПЛАНЕТ

547

Направете вашиот дом да изгледа професионлано и елегантно

Најновата колекција светлечки елементи и лустери од ЕЛЕКТОРПЛАНЕТ, ќе му даде кул, екстравагантен изглед и друга димензија на вашиот простор.

ЕЛЕКТОРПЛАНЕТ – промотивни цени

Побарајте спроти управната зграда на КЈП „ Водовод“

Информирајте се и уверете се на лице место.

078/305-561   ЕЛЕКТОРПЛАНЕТ

 

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе