Радио Кочани
Кочани

За забава што ќе се памети резервирајте навреме !!!

684

 

Сабота (03.02.2024), поминете ја заедно со нас и уживајте во прекрасната атмосфера во ресторан Александар Парк.
За одлична забава, на наше големо задоволство Ви го најавуваме извонредниот квартет
🎻ТАЈФАТА НА З’Ц🎻
Дозволете си вистинско уживање на сите Ваши сетила и препуштете се на извонредните вкусови на нашата кујна, достапна за сечиј вкус!
Почеток: 20:30 часот

Побрзајте резервирајте навреме. Бидете дел од моментите за паметење.

Резервации: 072-279-942

 

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе