Радио Кочани
Кочани

ЕЛЕКТРИКА ДООЕЛ – Кочани има потреба од….

2,021

Има потреба од 1 (ЕДНО) ново вработено лице за работно место

 

Електричар

 

Опис на работни задачи и одговорности:

  • Електрични инсталации на објекти
  • Одржување на електро инсталации.
  • Монтажа и прикличок на машини и постројки
  • Едноставни електро работи

.

 

Потребни квалификации:

  • Завршено средно техничко образование
  • Возачка дозвола Б категорија
  • Работно искуство ќе се смета за предност
  • Одговорност и посветеност за навремено завршување
  • Способност за самостојна и тимска работа и работа под притисок со кратки рокови

 

 

Вашите апликации ги очекуваме најдоцна до 09.02.2024год.  по електронски пат на следнава адреса [email protected] . Телефон за контакт 070/309-216

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе