Радио Кочани
Кочани

Ресторан Александар Парк Виница – Сабота голема забава од 20:30ч. – Недела 18ти февруари вешта жена од 16ч.

751
Сабота (03.02.2024), поминете ја заедно со нас и уживајте во
прекрасната атмосфера во ресторан Александар Парк.
За одлична забава, на наше големо задоволство Ви го
најавуваме извонредниот квартет “ТАЈФАТА НА З’Ц” Дозволете
си вистинско уживање на сите Ваши сетила, препуштете се на
извонредните вкусови на нашата кујна, достапна за сечиј вкус.
Резервации: 072-279-942
Почеток: 20:30 часот.
ИзборнаВешта жена 2024 за град Виница,воХотел ресторан
АлександарПарк на 18ти февруари (недела),со почеток во 16
часот.
Настан кој спојува кулинарство, креативност, дружење и
забава.
Бидете дел од оваа манифестација која
традиционално се оддржува секоја година и резервирајте го
Вашето место на време на следниве телефонски броеви:
078-360-985
077-991-985
Водител: Ирена Спировска
Музика: Група Хармони
Цена на мени: 700 денари
Бидете дел од оваа кулинарска манифестација и уживајте во
врвните специјалитети од нашите креативни натпреварувачки.
 Ресторан Александар Парк–Вистинскиот избор за
организирање на Вашите родендени, крштевки, прослави ,
свадби, корпоративни настани како и за Ваше секојдневно
уживање!
Направете го вистинскиот избор и дозволете си Вашите
најубави моменти да останат врежани во Вашето сеќавање!
Резервирајте го Вашиот настан на време: 072-279-942
Ваш Александар Парк
Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе