Радио Кочани
Кочани

Ван Хол Македонија повторно отвара нови работни места

11,546

Ван Хоол Македонија продолжува со отворање нови дополнителни работни места!

Вработување со или без работно искуство зa автолакери, автолимари, заваруавачи, електричари, механичари, столари и инсталатери.

Одлични и редовни месечни примања, работа во безбедна и здрава околина, дополнителна обука и усовршување, обезбедени топол оброк и превоз.

Аплицирајте на www.vanhool.mk или за повеќе информации за вработување јавете се на 070 333 299.

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе