Радио Кочани
Кочани

Исчезнатото 13 годишно девојче од Кочани е пронајдено…

11,514

13 годишното исчезнато девојче од Кочани e пронајдено, објави утрово Телевизија Стар повикувајќи се на информации од СВР Штип.

– На (02.12.2023) во 21.30 часот во Полициската станица Кочани З.Н.(32) од Кочани пријавила дека нејзината малолетна ќерка Б.Н.(13) која на 01.12.2023 беше пријавена дека се оддалечила од домот е пронајдена во Кочани од oд страна на нејзиниот татко, известуваат од СВР Штип, пренесува TV Star.

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе