Радио Кочани
Кочани

Само утре (петок), акција во Месарница “Малеш” – Кочани

4,196

– кременадла со коска (300) денари

– коленица (95) денари парче

– плешка без коска (370) денари

– плешка со коска (310) денари

– бут со коска (320) денари

 

Месарница “Малеш’, секогаш свежо, домашно месо, од сопствена фарма. Побрзајте, до потрошување на залихите!

Локација  на улица „Димитар Влахов“ бр. (49) (Стришани )

 

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе