Радио Кочани
Кочани

ЕКСКЛУЗИВ, конзервна индустрија има потреба од одржувач со општи познавања на електроника и механика

663

ЕКСКЛУЗИВ, конзервна индустрија има потреба од одржувач со општи познавања на електроника и механика .

Сите заинтересирани можат да се јават на телефонскиот број:

071/329-727 или дирекно во просториите на фирмата

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе