Радио Кочани
Кочани

КОНЦЕРТ ПО ПОВОД ДЕНОТ НА ПЕНЗИОНЕРИТЕ НА ОПШТИНА КОЧАНИ (ФОТО)

822

Денеска по повод денот на Пензионерите на Општина Кочани , ЗП- Кочани организираше концерт кој се  одржа во домот на културата Бели Мугри.

На концертот настапија гости од: ЗП – Кавадарци, ЗП – Прилеп, ЗП – Куманово, ЗП -Лесковац Р. Србија како и домаќините ЗП Кочани.

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе