Радио Кочани
Кочани

Се продава добро сочуван петосед

1,322

Се продава добро сочуван петосед произведен во „Јумис. Петоседот е изработен од комбиниран материјал и еко кожа. Малку е користен и се наоѓа во одлична состојба.

Контакт : 078 612 320

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе