Радио Кочани
Кочани
Прелистување

Link

Генерацијата матуранти 2019/2023 од Кочанското СОУ„Љупчо Сантов“ ја прославија својата матура…

Генерацијата матуранти 2019/2023 од Кочанското СОУ„Љупчо Сантов“ја прославија својата матура. Традиционално пред почетокот на матурската забава која и оваа година се одржа во…
Повеќе ...

Матурантите од СОУ„Гошо Викентиев“ генерација 2019-2023 ја заокружија четиригодишната дружба од…

Матурантите од  СОУ„Гошо Викентиев“ генерација 2019-2023 денеска со веселба и дефиле во дворот на училиштето, го завршија и последниот ден како средношколци со што ја заокружија…
Повеќе ...

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе