ОГЛАСИ

ТП АНАФИЛ (Тобако центар на триаголникот во Кочани) има потреба од еден работник за работење во смени.
Сабота 11 декември во дискотеката АКВА во Кочани двојна забава од 21 до 23 и 30  Хармони бенд  од 23:30 натаму бомбастичните Hurricane  Влезница во предпродажба 300 денари (ресторан аква,месмон маркети) , карта на влез 400 денари . Резервации на 074…
Предновогодишна и новогодишна атмосфера во Стар Мотел, со жива музика. Резервирајте навреме и уживајте во чистиот воздух и прекрасниот амбиент на Брана Гратче, најавувајки успешна нова 2022 ра за вас и вашиот бизнис. 078 / 260- 205  Стар Мотел  ваше ново катче - Среќна…
Школувани музичари, веќе докажани со својата виртуозност, со долгогодишно искуство.   Инфо на 078/56-58-57 Одбележете ја вашата свеченост и забава со трајно сеќавање. Убавината и задоволството никогаш не се забораваат. БЛИЗНАЦИ БЕНД
Се продава стан во строгиот центар на Кочани во зградата на поранешно Борово. Станот е со површина од 60 м2 со поглед на Кочанска река. Цена по договор информации на  075 / 335 - 995 и 078 / 800 - 020
И вашиот миленик на четири тркала има потреба од нега
Платформа за огласување ( онлајн огласник ) www.marketplus.mk Регистрирајте се, поставете оглас, искорристете го промо периодот и добијте до 2 000 денари. Преку www.marketplus.mk огласувајте ги вашите возила, недвижности, електроника, услуги и се друго.   МАРКЕТ ПЛУС - ПРОДАВАЈ БРЗО, КУПУВАЈ…
Три децении во континуитет ги решава проблемите од денталната медицина. Стоматолошка ординација „Д-р Ангел“ Докажано еден од најдобрите доктори стоматолози кај нас, Д-р Лазар Ангеловски - максимално посветен на вашето орално здравје. Затоа нема чекање побарајте 033/272-504 Излезете со прекрасна…
„ЈУМИС“ дооел – Кочани За потребите на својот производствен погон објавува оглас за вработување на: 2 (двајца) бравари (со искуство). Заинтересираните лица можат да се јават директно во фабриката или да не контактираат на телефон: 078/ 27 55 26