ОГЛАСИ

Се продаваат користени Интел Дел Пентиум 4 компјутер и ЛЦД монитор.
Кога мислите на традиционална храна со вкус кој не се заборава, помислувате на Благица Кичен. Секој ден различно мени. Кетеринг услуги за сите ваши свечености. Благица кичен: 075 / 356 - 660 и 077 / 612 - 746 на улица…
ПЗУ СТОМА ДЕНТ по повод 8 Март ви подготвува подарок изненадување
Конфекција Алекс бара 10 текстилни работнички...   Повеќе информации на тел. број 078 451 796, лице за контакт Весна, или на email:  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.  
    Доверете се на нашиот тим и подобрете го квалитетот на живот.       Доколку патите од хронична состојба, долгорочни последици од прележан ковид, мозочен удар имате вградено вештачки зглоб или некое друго заболување за кое ви е…
Свети Валентин не потсетува дека љубовта и цевеќето не постојат одделно. Напротив...
Конто Плус - Сметководствени, консалтинг, даночни услуги и совети. Започнувате бизнис или веќе работите турбо со вашата компанија, како и да е дозволете да ви ги претставиме иновативните решенија кои го движат вашиот бизнис само напред ! Конто Плус се…
Стоматолошка ординација   Стома - Дент Реставрација на заб со нано композитна пломба, порцелански мостови и коронки, изработка на тотални и парцијални протези, лекување, вадење и белење на заби. Лесно ќе не пронајдете на улица „Плачковица“- број 16, (над Автобуска станица,…
-Караоке и блутут звучници - Антени и ресивери за дигитална телевизија - Далечински управувачи за сите марки телевизори - Радио приемници за подобро да го слушате Кочани ФМ  Посетете не во новите згради веднаш до Беличеви или јавете се на…
Амфенол Технолоџи Македонија има потреба од нови вработени на следните позиции: 1.Оператори за монтажа на кабли 2.Техничари за квалитет 3.Maшински инженер Компанијата нуди одлични услови за работа, редовна плата, храна и превоз и одлични можности за кариерно унапредување. Заинтересираните кандидати…