ОГЛАСИ

Печатница ГЕНЕКС има потреба од тројца работници со ССС. Потребната обука и доквалификации за работа на печатарски машини ќе ја добиете од овластените стручни лица, во самата фирма. Плата солидна - по договор.Пријава и апликации во просториите на ГЕНЕКС или…
Сe известуваат и замолуват корисниците на комуналните услуги да заштитата на водомерот која била
Дозволете ни да бидеме вистинскиот извор за вашето возило. Грижата и безбедноиста доверете им ја на пријателите од доверба.Станица за технички преглед Авто плус – КочаниРегистрација на патнички возилаМеѓународни возачки дозволиХомологација, пробни таблициОдобрение за управување туѓо моторно возилоСите видови на…

Алекс станови...

07 Мај 2020
1416 пати
Исполнете го вашиот сон за нов дом
ПЗУ Физио - Медика врши секаков вид на елекро терапија, ласер,магнет терапија, масажи и кинезитерапија,
Пицерија ПЈАЦА продолжува со достава на: пици, пастрамајлии, поховани пилешки прсти, пирошки, зденки,
РИКИ ЈУНИОР располага со секаков вид на :
ОД ПОНЕДЕЛНИК 27 АПРИЛ ОД 10:00 ЧАСОТМени за Достава:-Пици-Пастармајлии-Поховани пил.прсти, пирошки, зденки, кромид, кашкавал, сирење-Печурки на скара-Пилешко во бел сос,кари ,Ф'стк,пикантно-Селско месо-Мучкалица-Кебапи-Скара-Суфле-Стек на скара и полнет стеки СПЕЦИЈАЛИТЕТОТ НА КУЌАТААЈДУЧКО ЛЕПЧЕ...Телефонски броеви за нарачка: 033/27 50 50  ;  078 215 188 …
Пекара "Младост" врши достава на сопствените врвни пекарски производи. Уживајте со старите добри рецепти од пекара "Младост" и новите стандардни и интегрални пекарски изненадувања.Во периодот на полициски час, побарајте само: 033/275-500 или 072/207-603 и нарачајте ги вашите омилени пекарски деликатеси,…
    Во периодот на полициски час од петок попладне до вторник наутро "Компани Моневи" преку "МЕС-МОН" маркетите ќе врши достава на сите прехрамбени артикли кои му се потребни на вашето домаќинство. На телефонскиот број 075/467-225 можете директно да нарачате…