ОГЛАСИ

1. Барате работа? Жито маркети има потреба од продажен персонал во маркетите во Кочани, Виница и Облешево. Аплицирајте на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. За повеќе информации јавете се на 077/615-479 секој работен ден од 08 до 16часот. Жито маркети.  
Казино VLT Клуб има потреба од персонал за работа (машки и женски) во Кочани и Виница
Amphenol Technology Macedonia има потреба од 1 (едно) ново вработено лице за работно место
Amphenol Technology Macedonia има потреба од 1 (едно) ново вработено лице за работно место
ФИРМАТА ТРЕФ М&T БАРА РАБОТНИЦИ ЗА ОДДЕЛОТ КАРТОНАЖА ПЛАТА РЕДОВНА И СОЛИДНА ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ  070 / 213 - 986 ИЛИ ВО ПРОСТОРИИТЕ НА ТРЕФ М&T УЛ. КРИЖЕВСКА БР.13/5    

СИМПО – Мебел со душа

05 Фев 2021
228 пати
Барате совршен мебел ?
Добредојдовте во Сити Казино, Кочани - Македонија! Најпопуларни казино игри, слот игри, рулет, блек џек и казино
-Караоке и блутут звучници - Антени и ресивери за дигитална телевизија - Далечински управувачи за сите марки телевизори - Радио приемници за подобро да го слушате Кочани ФМ  И што ли уште не ... Посетете не во новите згради веднаш…
БОЈАНА ТРАНС И БИ ГРУП 18 нудат огревно дрво бука по цена од 3000 денари за 1 метар просторен. Цената е со вклучен превоз и истовар кај крајниот купувач. Плаќањето е на 6 месечни рати. За сите подетални информации обратете…
Инспирација до совршенство, со брзите кредити во БС Кочани Бидете дел од нас со еден кликКликни,пополни и добиј средства на Вашата сметкаконтакт тел: 02/3166-466, 02/3131-190;072/91 98 91 (viber), бесплатен контакт број 0800 33 777e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.,Или јавете се во Канцеларијата во Кочани…