ОГЛАСИ

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Од самиот почеток, нашиот фокус е кон Вас купувачите – нашите…
Пристигна новата колекција од реномираните брендови: Biana Shoes Doca Voyager Xcess Luciano Bellini Copalo Safran Rikers             Треф е ексклузивен застапник на престижните фирми во светската чевларска индустрија. За подетални информации обратете се на бројот: 071/215-902 или на следниот линк…
ДАДИ КОМПАНИ ВРАБОТУВА ТРОЈЦА РАБОТНИЦИ ВО БРАВАРСКА И МЕХАНИЧАРСКА РАБОТИЛНИЦА ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ 070/213 481 , НА МEJЛ Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. ИЛИ НА ФБ ПРОФИЛОТ НА ДАДИ КОМПАНИ ДООЕЛ НА СЛЕДНИОВ ЛИНК: https://www.facebook.com/Dadi-Kompani-207480192630003
Во пресрет на пролетта и Денот на жената во Жито маркети пристигна најдобриот избор на свежо цвеќе по супер
Итно се продава куќа во селото Бања со површина од 110 м2 (квадрати) и двор од 1 500 м2 (квадрати).
Нашите покривни решенија од Tondach, кои се број 1 во Европа, ви стојат на располагање. Изградете квалитетен и сигурен покрив за вашиот дом, отпорен на сите временски услови.  Сигурноста е една од најголемите потреби на човекот. Барајќи заштита од надворешните…
По повод најубавиот празник 8 Март, Хотел Центробизнис на 6 и 7 март (сабота и недела) за нашите
Фирмата TEXPORT PRODUCTION има потреба од шивачи  со работно искуство . Информации на телефон 076 493 634  лице за контакт Ивана...  
Шампињони кис бесплатно доделува хранлив супстрат (нус производ) од производството на свежи шампињони.
ДАДИ КОМПАНИ – Виница има потреба од вработување на лица на бензинска пумпа. Информации на