ОГЛАСИ

ГИГА ЛУКС повторно изненадува и оплеменува. Алуминиумски дифузери за скриено лед светло единствено во Гига Лукс  Вашето омилено катче нека изгледа уникатно и единствено ... Нека биде светлост - со Гига Лукс   KOНТАКТ : 078 /278-008  
Нов продажен објект за оригинална спортска опрема и галантерија „SIM SPORT“ – Кочани, во трговскиот центар блок „Б“.   Ексклузивните модели од новата колекција и целиот асортиман се на попуст од 20% до сабота 20 март. Побрзајте, почувствувајте го врвното…

La Cucina Pizzeria Napoletana

15 Мар 2021
2298 пати
За прв пат во градот Кочани автентични италијански пици,изработени од најквалитетното специјално брашно „Caputo 00“ и одбрани домашни и увозни намирници.   Брзи нарачки направете преку телефонскиот број 071/314-001    ЛОКАЦИЈА СПРОТИ СИЛОСИТЕ НА ЖИТО ОРИЗ ТЕЛЕФОН ЗА НАРАЧКИ 071/314-001 …
Плинска станица Александрија LPG – користете го најмоќниот и најевтиниот плин во вашите автомобили
Цедевита во пакување од 200 грама – 57 денари
ФИРМАТА ТРЕФ М&T БАРА РАБОТНИК ЗА ОДДЕЛОТ КАРТОНАЖА ПЛАТА РЕДОВНА И СОЛИДНА ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ  033/ 297- 557 ИЛИ ВО ПРОСТОРИИТЕ НА ТРЕФ М&T УЛ. КРИЖЕВСКА БР.13/5
Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Од самиот почеток, нашиот фокус е кон Вас купувачите – нашите…
Пристигна новата колекција од реномираните брендови: Biana Shoes Doca Voyager Xcess Luciano Bellini Copalo Safran Rikers             Треф е ексклузивен застапник на престижните фирми во светската чевларска индустрија. За подетални информации обратете се на бројот: 071/215-902 или на следниот линк…
ДАДИ КОМПАНИ ВРАБОТУВА ТРОЈЦА РАБОТНИЦИ ВО БРАВАРСКА И МЕХАНИЧАРСКА РАБОТИЛНИЦА ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ 070/213 481 , НА МEJЛ Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. ИЛИ НА ФБ ПРОФИЛОТ НА ДАДИ КОМПАНИ ДООЕЛ НА СЛЕДНИОВ ЛИНК: https://www.facebook.com/Dadi-Kompani-207480192630003
Во пресрет на пролетта и Денот на жената во Жито маркети пристигна најдобриот избор на свежо цвеќе по супер