ОГЛАСИ

Поради проширување на капацитетот хотел  „ЦЕНТРОБИЗНИС“  Виница има потреба од две хигиеничарки (чистачки) двајца келнери и двајца помошници готвачи. Подетално информирајте се на 075 410 520
Урбан спој на автентичен амбиент и вкусна храна. Пријатна атмосфера и најуслужлив персонал. Релаксиран и традиционален простор, надокнаден со мени на специјалитети од искусната кујна и врвно подготвени уникатни рецепти. Атмосфера  искомбинирана со одлични мелодии и врвно одбрана музика.  …
Кондево, интернационална компанија со долгогодишна традиција во производство на компоненти за бојлери бара оператори за фабриката во ТИРЗ Штип. Нудиме стабилни, современи работни услови и силна корпоративна култура. Организиран превоз и храна. Бидете дел од нашиот тим! Контакт телефон: 032 207…
Еуропетрол има потреба од вработен на каса. Информации на 070 336 350
Отворени работни позиции за:   - пет оператори на ЦНЦ машини со средна стручна спрема, работно време 07-15 часот. Почетна плата 18.000 денари.   - пет оператори во производство со средна стручна спрема,  работно време 07-15часот, без работно искуство, почетна…
Се изнајмува целосно реновиран деловен простор на приземје.     Има нови врати, плочки, PVC прозорци. Се наоѓа во строгиот центар на Кочани, на плоштадот, кај Комерцијална банка, веднаш до матичната сала. Станот е идеален за секаков деловен простор, стоматолошка…
Фирма има потреба од неколку работници за работа во Германија, по можност со познавање на браварска дејност и да поседуваат бугарски пасош. Плата по договор.   Подетални информации на телефон: 071 / 246 - 337
ИВА ТЕКС ги произведува најквалитетните душеци со мемори пена и латекс во сите димензии, за спални, кревети и детски креветчиња. Душеците на ИВА ТЕКС се изработени од материјали на најпознатите брендови ТЕНЦЕЛ и АЛОЕ ВЕРА со дводелни навлаки за лесно…
https://www.facebook.com/TP.LELEKOVI/posts/3134754836796094 Уникатни подароци за вашите свечености (свадби,матурски вечери,родендени и други прослави).  Печатење и гравирање на секаков вид репроматеријали и UV печатење За повеке информации контактирајте не на 076-531-385 и 070-532-620. Ласерско гравирање и печатење Лелекови локација спроти основното училиште Св…