ОГЛАСИ

Највкусните вафли и мини палачинки во градот се во Фламинго  Работно време:  Пон-пет:16:00-23:00; саб:16:00-00:00 Телефонски број: 033 27 27 76 Фламинго организира и прослави на родендени за вашите најмили  
Ново ! Ново ! Нова !
Доколку сакаш да ја промениш работата и да станеш возач во меѓународниот транспорт, најголемата Словенска транспортна
Се продава веднаш вселива куќа со корисна површина од 101 м2 место за живеење на кат, 72 м2 место за живеење на приземје,
Од 1 јули АВТО АТОМ Кочани ја воведува сезонската автобуска линија Кочани – Дојран – Кочани.
Аптека ХИГИЈА ФАРМ Кочани вработува фармацевтски техничар или дипломиран фармацевт.
Изгубено е шест месечно куче од расата РОТФАЈЛЕР во околината на населбата „Недопирливи“ и Спомен домот АСНОМ.
Оранжерии “Агро Треф” бараат работници (машки и женски) Телефон за контакт 070 295 780  време за информации 08-14 часот
ГОЛЕМАТА НАГРАДНА ИГРА "АДРЕНАЛИНСКА ЖИТО АВАНТУРА" ЗАПОЧНА! Ажурирајте ги податоците на Вашата лојална Клуб картичка Собирајте поени Добијте вредни награди Адреналинска летна авантура со Жито Маркети! Секогаш верни на вас!       https://www.facebook.com/zito.marketi/videos/576282847574254
Поради зголемен обем на работа Але - Дар Инженеринг има потреба од работници за работа во производствен погон. Заинтересираните да се јават во просториите на компанијата во индустриската зона во Кочани или на телефон:  078/246-133