Испечатете ја страната

За прв пат кај нас наргиле бар „Меркатор“ – Кочани

23 Мар 2022
2942 пати

За прв пат кај нас наргиле бар Меркатор“ – Кочани

276247757_648272496267395_4107174266466471379_n.jpg

  • Широк избор на аромати и миксови
  • Продажба на вкусови и жарчиња
  • Организираме роденденски и други романтични прослави
  • Изнајмуваме егзотично наргиле со уникатна арома за домашна употреба

275100338_551910846060128_8350769474174379000_n.jpg

Резервирајте и уживајте во аромата на вкусовите наргиле бар „Меркатор" во ГТЦ спроти новиот парк.

070 393 148

276153051_1325910614596646_3022311133653258619_n.jpg

 

Работно време со закажан термин, секој ден од 17ч до 01ч.

Имаме избор за секој од вас!

Оценете ја оваа вест
(2 гласови)

Последни објави radiokocani.mk