ДАДИ Компани вработува работници

16 Мар 2022
765 пати

ДАДИ Компани - Виница има потреба од :

1 бравар
1 работник со познавање на градежни работи
1 општ работник
Кандидатите потребно е да поседуваат возачка дозвола
Кандидатите да се пријавуваат на телефон: 078 749 389, на меил адреса Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. или во просториите на ДАДИ Компани кои се наоѓаат до Градската болница во Виница

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)