СЕ ПРОДАВА DAIHATSU CUORE 1.0 СО ЕДНА ГОДИНА ГАРАНЦИЈА

02 Мар 2022
638 пати
 Производител: Daihatsu
 
 Модел: Cuore
 Год. на производство: 2008 год.
 Регистрација: Македонска
 Километри: 190000 км.
 Гориво: Бензин
 Моќност: 68 кс.
 Менувач: Рачен
 Пренос: Предни тркала
 Еуро стандард: Euro 4
 Боја: Сива
 Каросерија: Мал автомобил
 
ВОЗИЛОТО Е ЦЕЛОСНО СЕРВИСИРАНО СО ЕДНА ГОДИНА ГАРАНЦИЈА И Е РЕГИСТРИРАНО ЦЕЛА ГОДИНА...
 
 
 
Цена:
2,500 EUR
 
274801994_533655251332078_2229908184064492301_n.jpg
 
274773346_535792541049030_1809930802898856559_n (1).jpg
 
 
 0-02-05-74870b9584d996598d6fc51cfd8c08c9900e9d3dcd5e682de1b14c5486edcfa6_9aa60852a61dddc8.jpg
Оценете ја оваа вест
(0 гласови)