Душеци, навлаки, постелнини со мемори пена во ИВА ТЕКС

23 Фев 2022
571 пати

ИВА ТЕКС ги произведува најквалитетните душеци со мемори пена и латекс во сите димензии, за спални,

кревети и детски креветчиња.

iva4.jpg

Душеците на ИВА ТЕКС се изработени од материјали на најпознатите брендови ТЕНЦЕЛ и АЛОЕ ВЕРА со дводелни навлаки за лесно перење и одржување.

iva2.jpg

Нарачајте ги по ваш избор и димензии сите видови постелнини, перници и резервни навлаки за душеци, за вашиот душек да изгледа како нов.

iva1.jpg

ИВА ТЕКС со цени најповолни во регионов и гаранција од 5 до 10 години.
Побарајте не на 075 77 33 99 ИВА ТЕКС

iva.jpg

 

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)