ДАДИ Компани ВРАБОТУВА возач за меѓународен транспорт!

10 Јан 2022
2021 пати
Потребни квалификации:
 
✔️ Средна стручна спрема;
✔️ Возачка дозвола со минимум С+Е категорија
✔️ Работно искуство во управување со ТМВ цистерна;
✔️ Да поседува АДР картичка;
✔️ Да поседува сертификат за професионална компетентност на возач;
✔️ Тахографска картичка;
 
 Доколку имате желба да бидете и Вие дел од нашиот успешен тим, испратете Ваше CV на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. или контактирајте нѐ на телефонските броeви:   070 213-481  075/229-487
 
235551665_4513586485352664_6350164422869620341_n.jpg
Оценете ја оваа вест
(1 гласови)