Дочекајте ја 2022 - та во ЦЕНТРОБИЗНИС со Кате и групата СОНАТА

13 Дек 2021
425 пати

Хотел ЦЕНТРОБИЗНИС - Виница , како и секогаш, организира незборавен дочек на Нова Година.

Уживајте во уникатниот амбиент, кулинарските специјалитети о прекрасната музика од Кате и групата СОНАТА. Комплетното мени од А до Ш, од витаминска салата до десерт, со неограничен пијалок е по цена од 1 800 денари.

c1.jpg

Резервирајте навреме - до 25 декември на 033 362 507 и 075 410 520.

ЦЕНТРОБИЗНИС за поуспешна и посреќна Нова 2022 - ра година.

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)