ВКУСЕТЕ ГИ НАЈНОВИТЕ СПЕЦИЈАЛИТЕТИ ВО СТАР МОТЕЛ....

05 Ное 2021
589 пати

Стар Мотел во нов амбиент со нова понуда и нови специјалитети.

123281893_405009174282098_6754388355166310399_n.jpg

Почуствувајте ја убавината на Брана Гратче и чистиот воздух во природата што ве опкружува.

133679962_457344439048571_4921079723688697101_n.jpg

Ресторан Стар Мотел ви нуди вистинско уживање и релаксација за вашето секојдневно дружење, или прослава на вашите свечености.

121405995_385826326200383_3219577188828166141_n.jpg

 Внимателно одбрани салати со свежи намирници и вкусови на јадења какви одaмна не сте пробале.

121440932_385307049585644_8854510890167601945_n.jpg

121329029_385307276252288_8466608660562066756_n.jpg

118525795_342977643818585_2377242717806395086_n.jpg

 

Ваше е само да направeте резервација на  078 / 260 - 205, а останатото препуштете му го на професионалниот персонал.

Стар Мотел ваше ново катче за опуштање и полнење на батериите.

 

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)