Ласерско гравирање и дигитално печатење Лелекови...

01 Ное 2021
414 пати

Уникатни подароци за вашите свечености (свадби,матурски вечери,родендени и други прослави). 

243994173_3015700125368233_8420405982775383072_n.jpg

Печатење и гравирање на секаков вид репроматеријали и UV печатење

243327052_3015700385368207_2708719892704717718_n.jpg

Секоја ваша замисла е наша реализација. Посетете ја нашата веб страна laserskograviranje.mk или најдете не на социјалните мрежи фејсбук и инстаграм.

244041359_3015700185368227_5140510883478392603_n.jpg

За повеке информации контактирајте не на 076-531-385 и 070-532-620.

250999808_3038091699795742_6925092508014504363_n.jpg

Ласерско гравирање и печатење Лелекови локација спроти основното училиште Св Кирил и Методиј 

https://laserskograviranje.mk/lasersko-graviranje/

https://www.facebook.com/TP.LELEKOVI

Оценете ја оваа вест
(1 гласови)