Брендирајте го вашиот бизнис во КОПРО

21 Сеп 2021
270 пати

Изработка и печатење на секаков вид работни одела, маици, дуксери, елеци, престилки, маски и се друго.

viber_image_2021-09-21_12-30-22-320.jpg

viber_image_2021-09-21_12-30-46-006.jpg

viber_image_2021-09-21_12-29-02-850.png

viber_image_2021-09-21_12-29-58-329.jpg

Дигитален и сито принт, голема палета на бои!

viber_image_2021-09-21_12-29-41-148.jpg

 

viber_image_2021-09-21_12-28-48-343.jpg

КОПРО - во печурките на ТЦ блок А    071/215-892

viber_image_2021-09-21_12-32-41-536.jpg

 

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)