РИВЕР СОФТ ВРАБОТУВА!

09 Авг 2021
374 пати
Отворена работна позиција - Комерцијалист за продажен салон во Кочани!
 
Потребни квалификации
 
- Комуникативност и желба за работа
 
- Возачка дозвола Б категорија
 
Вашите апликациии испратете ги на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
 
Оценете ја оваа вест
(0 гласови)