Испечатете ја страната

Не пропуштајте!! Оваа сабота во Клуб Аква..

06 Авг 2021
832 пати

   
    Оваа сабота на 7ми Август, со почеток во 22:00 часот невиден спектакл во Клуб Аква. Гостуваат балканските ѕвезди AMAR GILE & VOYAGE.


    Влезници во предпродажба по цена од 500 денари можете да набавите во Бутик Тренд, Месмон Маркети и Ресторан Аква. Истите на врата ќе бидат 600 денари,а по 01:00 часот влезницата е 300 денари,

    Побрзајте, бројот на резервации е ограничен. 

    Информации и резервации на: 074/200-595 и 078/316-006

    Резервациите важат до 22:10 часот.

     

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Последни објави radiokocani.mk