КАР МАРКЕТ - во ново руво и на нова локација - веднаш на свиокот пред управната зграда на АТОМ

08 Јун 2021
1832 пати

Уникатна авто-козметика и галантерија, авто делови и делови за мотоцикли побарајте во „Кар маркет".

 

196750352_974096453406909_7737208832402017363_n.jpg

„Кар маркет" располага и со високо квалитетни моторни масла, филтри, акyмулатори и пневматици од најреномираните производители.

196913030_317186383208077_2895790473042717128_n.jpg

Во реновираниот продажен салон, на новата локација веднаш на свиокот пред управната зграда на „Атом" можете да одберете и раткапни и заштитни навлаки за сите типови возила. Можност за стручна консултација и прецизна нарачка на авто делови на 071/265-896 КАР МАРКЕТ - купете со љубов, возете со страст...

 

197783589_1474832162872684_7250669586583982812_n.jpg

197096597_1476328789382689_6036721821344328813_n.jpg

196935047_222139986174567_8925053288352491902_n.jpg

197602883_437049420824058_8776531116647782395_n (1).jpg

194360948_10209363062268991_6480321132217928040_n.jpg

193391663_10209363062508997_2079645202752586659_n.jpg

ПОВЕЛЕТЕ ВЕ ОЧЕКУВАМЕ ВАШ „КАР-МАРКЕТ''...

 

 

Оценете ја оваа вест
(4 гласови)