ЕКСКЛУЗИВ бара двајца работници

04 Јун 2021
888 пати

Конзервна индустрија ЕКСКЛУЗИВ од Кочани има потреба од двајца работници (мажи).

Заинтересираните да се јават на телефонскиот број 071 329 727 или во просториите на фабриката лоцирана спроти оранжериите „Добра“ во Кочани.

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)