Испечатете ја страната

Печатница Европа 92 бара возач и графички работник

02 Јун 2021
965 пати

Печатница Европа 92 има потреба од возач за доставно возило со Ц категорија и графички работник за

операција сечење на хартија.
Предност ќе имаат кандидатите со работно искуство. Плата редовна и солидна.
Апликации и информации на: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. или на 033 271 444

Оценете ја оваа вест
(1 гласови)

Последни објави radiokocani.mk

Поврзани вести