Ресторан нуди плата од 1 200 до 1 400 евра

19 Мај 2021
1117 пати

Ресторан од Сандански (Бугарија) има потреба од вработување за следните работни позиции:

Готвач или готвачка со плата од 1 200 до 1 400 евра
Помошник готвач или готвачка со плата од 1 000 до 1 200 евра
Помошник во кујна со плата од 700 евра
За сите работни места има обезбедено смествување на сметка на работодавачот во висина од 200 до 300 лева
Има обезбедено исхрана, работен договор, осигурување и можност за обука
Заинтересираните можат да се пријават електронски на
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)