Акција во Пицерија Пјаца !!!

08 Апр 2021
223 пати
Акција во Пицерија Пјаца,
‼️Оваа понуда трае до 20 април
Пафлак 300гр.
paumflek_sos.jpg
Грчка плескавица 1бр.
168830906_1559360421121641_2795709841800666619_n.jpg
Ребро на скара 1бр.
158297682_1539975966393420_6897238685338569138_n.jpg
Стек на скара 1бр.
154498882_1532342847156732_1841544110920547670_n.jpg
Помфрит
152039570_1527465460977804_4427159197319348841_n.jpg
Лебче на брашно.
За само 5️⃣0️⃣0️⃣ ден.
?Достава бесплатна и до вашите домови.
?078/833/273
?078/215/188
?033/275/050
Следете на нашата официјална страна Picerija Pjaca Nov Profil
 
Оценете ја оваа вест
(0 гласови)